Oferty pracy

Pomożemy Ci znaleźć wymarzoną pracę

Obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

Młodszy grafik / fotograf

Młodszy grafik / fotograf do sklepu internetowego

Jeśli w małym paluszku masz obsługę takich programów jak Photoshop, Illustrator. Cechuje Cię poczucie estetyki, a dodatkowo potrafisz obsłużyć lustrzankę i masz smykałkę do robienia zdjęć ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie potrzebujemy osoby, która dołączy do naszego działu grafików i będzie wspierać nas w tworzeniu materiałów graficznych dla naszego klienta z branży e-commerce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Księgowy

Księgowy / Księgowa

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Księgowy/a. Jeśli posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, nie czekaj, aplikuj.

agencja pracy grupa rbr

Młodszy specjalista e-commerce ds. obsługi marketplace'ów

Dla naszego klienta z branży e-commerce poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej (e-commerce), który by rozwijał zagraniczne marketplace'y jak np. eBay. Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby, które chcą rozwinąć się w branży e-commerce, poznać obsługę danych marketplace'ów od podszewki. Dla nas liczą się Twoje umiejętności oraz chęć rozwoju.

andrew-neel-cckf4TsHAuw-unsplash

Specjalista ds. zakupów / importu

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów, który wesprze nas skutecznie w zamawianiu towarów z zagranicy dla naszego klienta z branży e-commerce. Szukamy osobę, która zna bardzo dobrze język angielski, lubi negocjować oraz nie boi się zawierać relacji z osobami zza granicy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

malte-helmhold-m0r4a8nMarw-unsplash

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce firmy Venusti poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta w sklepie internetowym.

science-in-hd-qAxEJ0ClFfQ-unsplash (1)

Biotechnolog w Dziale Badawczo-Rozwojowym

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko samodzielnego specjalisty biotechnologa który stworzy i kompleksowo przeprowadzi projekt wdrożenia nowego produktu.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Copywriter j. pol

Copywriter j. polskiego w sklepie internetowym

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko copywritera języka polskiego dla naszego klienta z branży e-commerce, branży spożywczej.

Telesprzedawca/ opiekun klienta biznesowego

Opiekun klienta biznesowego / sprzedawca

Szukamy osoby, która uwielbia rozmawiać z ludźmi przez telefon, ma smykałkę do sprzedaży, a jednocześnie potrafi zaopiekować się Klientem biznesowym, który skorzystał z naszych usług. Osoba na tym stanowisku nie będzie dzwonić do prywatnych osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kierownik magazynu

Kierownik magazynu (branża spożywcza)

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Kierownik magazynu

linkedin-sales-navigator-S7qx--tDxAA-unsplash

Asystent/ka Zarządu i Koordynator/ka biura

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Asystent/ka Zarządu, która będzie wspierać Zarząd w bieżących oraz przyszłych projektach.

Pracownik magazynu

Oferujemy pracę na stanowisku pracownika magazynu. Szukamy osób chętnych rozpocząć pracę "od zaraz". Nie wymagamy uprawnień UDT. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a chęci do pracy i sumienności. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 i 14:30 - 22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.

Pracownik produkcji (branża spożywcza)

Oferujemy pracę na stanowisku operatora maszyn w branży spożywczej. Szukamy osób chętnych rozpocząć pracę "od zaraz". Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a chęci do pracy i sumienności. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 i 14:30 - 22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.

kaitlyn-baker-vZJdYl5JVXY-unsplash (1)

Specjalista ds. SEO

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Specjalista ds. SEO, który będzie "opiekował się" sklepami internetowymi naszych klientów.
Idealny kandydat musi posiadać minimum 2 lata doświadczenia w tej dziedzinie marketingu, a także znać język angielski na poziomie B1 w mowie i piśmie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

PHP - Junior Web Developer

Dla naszego klienta z branży e-commerce szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w programowaniu. Oferowane jest brak zleceń dla zewnętrznych pracodawców. W związku z tym istotną kwestią jest jakość napisanego kodu i nie ma deadlinów.

Przedstawiciel handlowy w branży spożywczej

Dla naszego klienta z branży e-commerce szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem jako przedstawiciel handlowy w branży FMCG. Oferowane jest umowa o pracę - wynagrodzenie podstawowe wraz z wysokimi premiami. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży spożywczej.

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Oferujemy pracę na stanowisku operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT. Szukasz pracy "na już"? Zapraszamy do długofalowej współpracy. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 oraz 14:30-22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.