Oferty pracy

Pomożemy Ci znaleźć wymarzoną pracę

Obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

science-in-hd-qAxEJ0ClFfQ-unsplash (1)

Biotechnolog w Dziale Badawczo-Rozwojowym

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko samodzielnego specjalisty biotechnologa który stworzy i kompleksowo przeprowadzi projekt wdrożenia nowego produktu.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

malte-helmhold-m0r4a8nMarw-unsplash

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce firmy Venusti poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta w sklepie internetowym.

linkedin-sales-navigator-S7qx--tDxAA-unsplash

Asystent/ka Zarządu i Koordynator/ka biura

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Asystent/ka Zarządu, która będzie wspierać Zarząd w bieżących oraz przyszłych projektach.

Kierownik magazynu

Kierownik magazynu (branża spożywcza)

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Kierownik magazynu

Copywriter j. pol

Copywriter j. polskiego w sklepie internetowym

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko copywritera języka polskiego dla naszego klienta z branży e-commerce, branży spożywczej.

Księgowy

Księgowy / Księgowa

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Księgowy/a. Jeśli posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, nie czekaj, aplikuj.

Młodszy grafik / fotograf

Młodszy grafik / fotograf do sklepu internetowego

Jeśli w małym paluszku masz obsługę takich programów jak Photoshop, Illustrator. Cechuje Cię poczucie estetyki, a dodatkowo potrafisz obsłużyć lustrzankę i masz smykałkę do robienia zdjęć ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie potrzebujemy osoby, która dołączy do naszego działu grafików i będzie wspierać nas w tworzeniu materiałów graficznych dla naszego klienta z branży e-commerce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Telesprzedawca/ opiekun klienta biznesowego

Opiekun klienta biznesowego / sprzedawca

Szukamy osoby, która uwielbia rozmawiać z ludźmi przez telefon, ma smykałkę do sprzedaży, a jednocześnie potrafi zaopiekować się Klientem biznesowym, który skorzystał z naszych usług. Osoba na tym stanowisku nie będzie dzwonić do prywatnych osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

kaitlyn-baker-vZJdYl5JVXY-unsplash (1)

Specjalista ds. SEO

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Specjalista ds. SEO, który będzie "opiekował się" sklepami internetowymi naszych klientów.
Idealny kandydat musi posiadać minimum 2 lata doświadczenia w tej dziedzinie marketingu, a także znać język angielski na poziomie B1 w mowie i piśmie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

andrew-neel-cckf4TsHAuw-unsplash

Specjalista ds. zakupów / importu

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów, który wesprze nas skutecznie w zamawianiu towarów z zagranicy dla naszego klienta z branży e-commerce. Szukamy osobę, która zna bardzo dobrze język angielski, lubi negocjować oraz nie boi się zawierać relacji z osobami zza granicy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pracownik magazynu

Oferujemy pracę na stanowisku pracownika magazynu. Szukamy osób chętnych rozpocząć pracę "od zaraz". Nie wymagamy uprawnień UDT. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a chęci do pracy i sumienności. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 i 14:30 - 22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.

Pracownik produkcji (branża spożywcza)

Oferujemy pracę na stanowisku operatora maszyn w branży spożywczej. Szukamy osób chętnych rozpocząć pracę "od zaraz". Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a chęci do pracy i sumienności. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 i 14:30 - 22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Oferujemy pracę na stanowisku operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT. Szukasz pracy "na już"? Zapraszamy do długofalowej współpracy. Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 oraz 14:30-22:30 w następującym systemie pracy: 4 dni pracy, 2 dni wolnego.

PHP - Junior Web Developer

Dla naszego klienta z branży e-commerce szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w programowaniu. Oferowane jest brak zleceń dla zewnętrznych pracodawców. W związku z tym istotną kwestią jest jakość napisanego kodu i nie ma deadlinów.

Przedstawiciel handlowy w branży spożywczej

Dla naszego klienta z branży e-commerce szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem jako przedstawiciel handlowy w branży FMCG. Oferowane jest umowa o pracę - wynagrodzenie podstawowe wraz z wysokimi premiami. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży spożywczej.

agencja pracy grupa rbr

Młodszy specjalista e-commerce ds. obsługi marketplace'ów

Dla naszego klienta z branży e-commerce poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej (e-commerce), który by rozwijał zagraniczne marketplace'y jak np. eBay. Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby, które chcą rozwinąć się w branży e-commerce, poznać obsługę danych marketplace'ów od podszewki. Dla nas liczą się Twoje umiejętności oraz chęć rozwoju.