Copywriter z j. rumuńskim- redaktor języka rumuńskiego

Copywriter z j. rumuńskim

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce firmy San Telmo poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Copywriter z jęz. rumuńskim – redaktor języka rumuńskiego

Parę słów o firme Venusti

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Obecnie cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku, a nasze grono sympatyków Yerba Mate stale się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Naszym celem jest zostać największym producentem yerba mate. Podejmiesz się tego wyzwania razem z nami?

Posiadamy własną stronę internetową: www.venusti.pl oraz sklepy internetowe m.in. MateMundo.pl

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

 • tworzenie i tłumaczenie tekstów informacyjnych i reklamowych
 • poszukiwanie i planowanie tematów w oparciu o narzędzia analityczne
 • uzupełnianie stron internetowych za pomocą systemu CMS
 • obsługa social mediów
 • kontakty z mediami
 • wsparcie i obsługa klienta.
 • współpraca z innymi osobami nad realizowanymi projektami.

Zależy nam na tym, aby tekst został przetłumaczony przed upływem określonego terminu. Gdy zostaniesz wdrożony/wdrożona możesz wykonywać obowiązki wieczorem czy nawet w weekend.

Do pracy będą wdrażać Cię doświadczeni pracownicy, którzy na co dzień zajmują się obsługą bloga oraz treściami związanymi z opisem naszych produktów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka rumuńskiego
  • znajomości zasad poprawnej gramatyki i pisowni w języku rumuńskim
  • umiejętności tworzenia ciekawych artykułów
  • skrupulatności i konsekwencji w realizowaniu codziennego zakresu tworzenia treści
  • znajomości branży e-commerce
  • znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • punktualności
  • umiejętności pracy w zespole

 

Gwarantujemy Ci:

 • pracę zdalną od pierwszego dnia
 • nowym członkom zespołu proponujemy 1 miesiąc okresu próbnego – żebyśmy mogli się wzajemnie bliżej poznać oraz obdarzyć zaufaniem.
 • interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole
 • forma współpracy oraz wynagrodzenie: umowa zlecenie w wysokości 33,33 zł. brutto/stronę rozliczeniową (1800 znaków łącznie ze spacjami)
 • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

 

Chcesz aplikować?

Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a dodatkowo prosimy o wykonanie poniższych zadań. Zrealizowane 2 zadania prosimy wysłać w oddzielnym pliku. Plik proszę podpisać swoim nazwiskiem.

1. Proszę o przetłumaczenie poniższego fragmentu na język rumuński:

MATE BEZ YERBA MATE? PARAGWAJSKI NAPÓJ WZBUDZA KONTROWERSJE I PROWOKUJE LAWINĘ HEJTU!

Lato zagościło w Europie na dobre… Ale dziś, wyjątkowo, nie o sposobach na upał. Przeniesiemy się bowiem na południową półkulę, a konkretniej do Paragwaju i Argentyny, gdzie trwa obecnie zima. Oczywiście przebiega tam ona znacznie łagodniej niż w naszym kraju, nie mniej również potrafi dać się we znaki. Nawet Paragwajczycy przerzucają się z uwielbianego tereré na bardziej rozgrzewające napoje. Jedną z nich jest ciepła mate na słodko z dodatkiem mleka, cukru i wiórek kokosowych. Tkwi tu jednak pewien szkopuł…

Paragwajska mate na słodko. Jak ją przygotować?

Przepisem kilka dni temu podzieliła się pewna użytkowniczka Tik Toka. Gdyby przyszła wam kiedyś ochota na mate dulce paraguayo, bo tak też nazywa się napój, bez problemu przygotujecie go w domowych warunkach. Wystarczy lekko podsmażyć cukier (bez tłuszczu) aż do momentu, gdy zacznie przybierać karmelową barwę. Następnie łączymy go z mlekiem i zagotowujemy całość aż do rozpuszczenia cukru. W międzyczasie, zasypujemy nasze naczynko wiórkami kokosowymi. Następnie zalewamy mlekiem zawartość tykwy. Gotowe! Można pić!

2. Zdania do przełożenia na język rumuński:
a) Czy widzieliście już nowe wariacje od marki Guarani? Jeśli nie, musicie koniecznie ich spróbować!

b) Verde Mate Flame to iście pobudzająca mieszanka z dodatkiem trawy cytrynowej, boldo, rumianku i werbeny cytrynowej.

c) Nie masz pomysłu na prezent? Nic straconego! Oto nasze propozycje zestawów prezentowych yerba mate. Każdy zestaw zawiera bombillę, tykwę, czyścik do bombilli oraz korkową podkładkę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa RBR z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli chciałbyś, abyśmy brali pod uwagę Twoje zgłoszenie rekrutacyjny w przyszłych projektach rekrutacyjnych prosimy o dodatkowe zawarcie następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa RBR z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Grupa RBR Sp. z o.o.  z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b adres e-mail: rekrutacja@gruparbr.pl

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@gruparbr.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: inspektor@gruparbr.pl


Aplikuj