Biotechnolog (branża spożywcza)

Biotechnolog w dziale- R&D (branża spożywcza)

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce (branża spożywcza) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Biotechnologa w Dziale Badawczo-Rozwojowym, który stworzy i kompleksowo przeprowadzi projekt wdrożenia nowego produktu.

W praktyce zakres Twoich obowiązków będzie obejmować:

 • Stanowisko badacza – praca laboratoryjna 80%; analiza danych i praca koncepcyjna 20%
 • Czynny udział w pracach badawczych, a także nadzorowanie procesu tworzenia i wdrażania nowego produktu tzn.: 
 •  

a) Opracowywanie konceptu, programu badań, receptury, analiza kosztów, opracowywanie procesu technologicznego

b) Przeprowadzanie prób technologicznych

c) Przygotowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego oraz dobór odpowiednich urządzeń, surowców i opakowań

d) Optymalizacja i standaryzacja parametrów technologicznych procesu produkcyjnego;

e) Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych procesu produkcji

f) Wdrażanie nowych metod i protokołów badawczych w ramach bieżących potrzeb

g) Wykonywanie badań mikrobiologicznych żywności

 • Aktywne poszukiwanie nowych informacji w literaturze i włączanie ich do poszczególnych projektów, a także do całego programu
 • Terminowe wykonywanie obowiązków, sporządzanie dokumentacji wytwórczej i towarzyszącej
 • Prezentacja wyników badań i metodologii na spotkaniach z bezpośrednim przełożonym

 

Od kandydatów oczekujemy:

 • Wykształcenia wyższego kierunkowego – profil biotechnologiczny lub pokrewne (mile widziana specjalizacja hodowli komórkowej / mikroorganizmów)
 • Umiejętności zaprojektowania/zorganizowania i rozwinięcia koncepcji dot. wdrożenia nowego produktu
 • Chęci do ciągłego samokształcenia oraz rozwoju
 • Znajomości standardów jakościowych obowiązujących w pracy w laboratorium
 • Posiadania książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznej
 • Ponadprzeciętnej dokładności, poczucia odpowiedzialności i bardzo dobrej organizacji prac powierzonych.
 • Praktycznej znajomości obsługi programów pakietu MS Office
 • Zdolności analitycznych jak również umiejętność samodzielnej pracy nad określonym tematem i umiejętność przeszukiwania literatury
 • Znajomości języka angielskiego pozwalającą na pracę z literaturą naukową.


Mile widziane doświadczenie w:

 • biotechnologii, mikrobiologii, biochemii lub podobnych dziedzinach
 • realizacji prac badawczo-rozwojowych związanych z fermentacją w środowisku laboratoryjnym oraz w środowisku komercyjnym

 

Gwarantujemy Ci:

 • Satysfakcję z wprowadzania nowych produktów do produkcji, które będą dostępne na rynku
 • Na początku zaczniesz pracę w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy. Następnie, jeśli nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy Ci umowę na czas określony na okres 6 lub 12 miesięcy
 • Podwyżkę po okresie próbnym
 • Dofinansowanie do karty Multisport
 • Przyjazne, pełne wdrożenie w szeregi naszej firmy
 • Możesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:30 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Szanujemy work-life balance. Pracujemy na pełen etat od poniedziałku do piątku.
 • Jasne zasady i oczekiwania
 • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
 • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym 😉

 

Miejsce pracy: Świdnik, ul. Skośna 11b – 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

 

Jeszcze kilka słów o PoYerbani.pl

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

Wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz kilka zdań o sobie i o tym dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa RBR z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli chciałbyś, abyśmy brali pod uwagę Twoje zgłoszenie rekrutacyjny w przyszłych projektach rekrutacyjnych prosimy o dodatkowe zawarcie następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa RBR z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Grupa RBR Sp. z o.o.  z siedzibą w Świdniku przy ul. Skośnej 11b adres e-mail: rekrutacja@gruparbr.pl

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@gruparbr.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: inspektor@gruparbr.plBiotechnolog w Dziale Badawczo-Rozwojowym